




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорна сумка А4 з тканини.
Розмір: 34-28-4см
Якісний пошиття, щільна тканина.
Сумку можна використовувати для музичних нот для музичної школи.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сумка |
| Глибина | 4 см |
- Ціна: 320 ₴







